بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
حلقه ويبرادوم رومانتيک با مجوز بهداشت
قیمت
1,000,000 ریال
فروشنده
ایساتیس
گروه
محصولات متاهلین

حلقه ويبرادوم رومانتيک با مجوز بهداشت
 
حلقه ويبرادوم رومانتيک با مجوز بهداشت
 
 
حلقه ويبرادوم رومانتيک با مجوز بهداشت

حلقه ويبرادوم رومانتيک با مجوز بهداشت 1787

قيمت: 1,000,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

حلقه ويبره باطري دار ، رومانتيک و مناسب جهت مرداني که از نعوض دير هنگام رنج مي برند - داراي قدرت تاخيري در مرد و تحريک بيشتر در زن - بيشترين کمک به افرادي که ناتواني در روابط زناشويي خود دارند - ويبرادوم را مي توان همراه يا بدون kandom استفاده نمود - داراي تاييد استاندارد اروپا و بدون هيچگونه عوارض جانبي داراي مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکي.

حلقه ويبرادوم رومانتيک مطابق استانداردهاي جهاني در کشور مالزي توليد مي گردد و در بازارهاي اروپايي و آسيايي جايگاه ويژه اي در بين مصرف کنندگان دارد . شما پس از مصرف حلقه ويبرادوم رومانتيک متوجه خواص و ويژگيهاي منحصر بفرد آن خواهيد شد . بطوريکه فقط رومانتيک را به دوستان خود توصيه مي کنيد . روغن گياهي بکار رفته در اين محصول مشکل بانواني را که از خشکي رحم در موقع آميزش رنج ميبرند برطرف مي کند . قابل ذکر است که کشور انگلستان هرگونه عوارض و يا نارضايتي مصرف کنندگان مارکهاي حلقه ويبرادوم رومانتيک را در سرتاسر جهان ضمانت نموده است . فراموش نکنيم يکي از بهترين راههاي جلوگيري از شيوع انواع بيماريهاي مقاربتي و حاملگي ناخواسته استفاده از kandom مي باشد.

ويژگيهاي منحصر بفرد حلقه ويبرادوم رومانتيک : * داراي معتبرترين استانداردهاي جهاني و گواهينامه از وزارت بهداشت آمريکا و اروپا * تائيديه کنترل کيفي و مجوز ورود از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکي جمهوري اسلامي ايران * مطمئن در برابر تمام بيماريهاي مقاربتي ، عاري از هرگونه عوامل آلودگي و عوامل ميکروبي * تهيه شده از لاتکس 100 % طبيعي از جنگلهاي مالزي. روش مصرف: ويبره را در انتهاي آلت قرار داده و کليد فعال کننده را فشار دهيد. نکته: از شستن دستگاه خودداري کنيد. باطري دستگاه قابل تعويض بوده و 40 - 25 دقيقه به طور مداوم ويبره ايجاد مي کند .

مشخصات:

مناسب افرادي که از مشکلات در روابط زناشويي رنج ميبرند
مناسب افرادي که از مشکلات در روابط زناشويي رنج ميبرند
قدرت تاخيري در مرد و تحريک بيشتر در زن
افزايش تحريک در بانوان و ايجاد تحريک پذيري و تشديد لذت زناشويي در زوجه
تنها ويبرادوم داراي مجوز در کشور با شماره مجوز 51295 به تاريخ 86/12/11

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش حلقه ويبرادوم رومانتيک با مجوز بهداشت ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش حلقه ويبرادوم رومانتيک با مجوز بهداشت

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (3.238.174.191) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403