بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
کپسول درمان كننده زودانزالي يانگ گانگ
قیمت
2,200,000 ریال
فروشنده
ایساتیس
گروه
محصولات متاهلین

کپسول درمان كننده زودانزالي يانگ گانگ
 
کپسول درمان كننده زودانزالي يانگ گانگ
 
 
کپسول درمان كننده زودانزالي يانگ گانگ

کپسول درمان كننده زودانزالي يانگ گانگ 2302

قيمت: 2,200,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

يانگ گانگ يک ترکيب انرژي زاي قوي است که بر اساس اصيل ترين دستورالعمل هاي طب چيني تهيه شده است. اين دارو شامل بسياري از گياهان چيني شناخته شده و گياهان دارويي است که با بهترين تکنولوژي با هم ترکيب شده اند و باعث اثربخشي موثرتر و سريع تر در انسجام و تنظيم قواي ايمني بدن و افزايش قواي جسماني و نيز ايجاد حس جواني مي شود و در افزايش ميل جن.سي بسيار موثر است. موارد مصرف: کليه خستگي هاي ناشي از ضعف جسمي و رواني . ميزان و طريقه مصرف: روزانه ماکزيم دو عدد کپسول صبح و شب استفاده شود . تعداد کپسول هاي مصرفي در طول هفته نبايد بيش از 8 عدد شود . ميزان مصرف در يك دوره درمان 8 الي 16 كپسول ميباشد. اين محصول در بسته بندي 8 عددي عرضه ميگردد. اين محصول از شرکت Natural Health مي باشد که سازنده کپسول هاي ساتيبو نيز مي باشد اما کيفيت و نتيجه گيري اين محصول بيشتر از ساتيبو مي باشد ، لذا ما اين محصول را به شما پيشنهاد مي کنيم .

روشهاي خريد اين محصول: 1- خريد پستي ( دريافت وجه هنگام تحويل كالا): كه در اينصورت محصول ظرف 4 الي 6 روز كاري به دست شما رسيده و مبلغ آنرا هنگام تحويل كالا به مامور پست ميدهيد. 2- واريز وجه به حساب (خريد نقدي): كه در اينصورت 10% تخفيف به خريد اختصاص يافته و محصول ظرف حداكثر 2 روز كاري به دستتان ميرسد. شرايط خريد به تعداد زياد: 1- خريد 3 تا 6 عدد: واريز به حساب 20% و خريد پستي 10% تخفيف 2- خريد 7 تا 12 عدد: واريز به حساب 25% و خريد پستي 15% تخفيف 3- خريد بالاي 12 عدد: واريز به حساب 30% و خريد پستي 20% تخفيف

مشخصات:

تهيه شده بر اساس اصيل ترين دستورالعمل هاي طب چيني
تهيه شده بر اساس اصيل ترين دستورالعمل هاي طب چيني
تنظيم قواي ايمني بدن و افزايش قواي جسماني و نيز ايجاد حس جواني
درمان کامل زودانزالي در مردان
افزايش فوق العاده ميل ج-ن-س-ي در مردان

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش کپسول درمان كننده زودانزالي يانگ گانگ ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش کپسول درمان كننده زودانزالي يانگ گانگ

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (34.239.158.223) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403