بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
کپسول گياهي مکس من آمريکايي اصل
مدل
درمان کامل مشکلات مردانه
گارانتی
3 سال
قیمت
3,000,000 ریال
فروشنده
اوجینال دارو
گروه
محصولات متاهلین

کپسول گياهي مکس من آمريکايي اصل
 
کپسول گياهي مکس من آمريکايي اصل
 
 
کپسول گياهي مکس من آمريکايي اصل

کپسول گياهي مکس من آمريکايي اصل 2507

قيمت: 3,000,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

اين کپسول به وسيله ي نخبگان علم زيست شناسي امريکا در کارخانه اي در منهتن نيويورک در ايالات متحده ساخته شده است. تقويت کننده ي طبيعي و خالص آلت هر جزء اين محصول به طور دقيق آزمايش و تست شده است و اثر آن بر روي دوام و سفتي آلت به وضوح مشاهده شده است. ويژگي منحصر به فرد اين محصول قابل استفاده بودن آن براي تمام سنين است. اين کپسول داراي زمان عملکرد بسيار کوتاهي مي باشد و در مدت زمان 20 تا 30 دقيقه عطش شهوت و سفتي آلت را چندين برابر مي کند. از ديگر ويژگي هاي متمايز کننده اين محصول از محصولات مشابه , گياهي بودن آن است که عوارض جانبي آن را به حد اقل مي رساند. اين کپسول با افزايش خون رساني به آلت و آزاد کردن هورمون هاي مردانه موجود در بدن , آلت را به حداکثر کارايي از نظر سفتي و دوام مي رساند.

قابل استفاده براي : افرادي که دچار سردي ج. ن .سي و انزال زودرس مي باشند. افرادي که سيستم اسپرم سازي آنها دچار مشکل مي باشد. افرادي که دچار نارسايي ج. ن .سي هستند. افرادي که شهوت ج. ن .سي آنها کم است. افرادي که داراي آلت کوچک و کوتاه هستند. افرادي که داراي قواي جسمي ضعيفي مي باشند. افرادي که پس از رابطه ي ج. ن .سي دچار کمر درد و زانو درد و سرگيجه و وزوز گوش مي شوند. افرادي که دچار تعريق بيش از حد هنگام س.ک.س هستند. افرادي که دچار تکرر ادرار و عفونت پروستات هستند.

دستورالعمل استفاده : براي مشاهده تاثيرات جادويي اين محصول 20 تا30 دقيقه قبل از شروع رابطه ي ج. ن .سي يک عدد کپسول را با آب جوشيده ي ولرم ميل کنيد. هر سه روز يک کپسول با روش فوق مصرف نماييد. هشدار : هرگز از مقدار توصيه شده تجاوز نکنيد. اگر خواستيد اثر آن را کاهش داده يا آلت را به حالت طبيعي برگردانيد آب سرد بنوشيد. حاوي 10 کپسول 2800 ميلي گرم بهترين تاريخ مصرف : 2012 ساخت کارخانه ي پزشکي منهتن نيويورک , ايالات متحده امريکا

مشخصات:

قابل استفاده بودن آن براي تمام سنين
قابل استفاده بودن آن براي تمام سنين
شهوت و سفتي آلت را چندين برابر مي کند
افزايش خون رساني به آلت
زاد کردن هورمون هاي مردانه
گياهي
هر سه روز يک کپسول
در صورت خريد نقدي ارسال رايگان مي باشد

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش کپسول گياهي مکس من آمريکايي اصل ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش کپسول گياهي مکس من آمريکايي اصل

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (44.222.218.145) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1402