بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
پمپ افزايش حجم آقايان آمريکايي
گارانتی
5 سال
قیمت
2,800,000 ریال
فروشنده
درمان طب
گروه
محصولات متاهلین

پمپ افزايش حجم  آقايان آمريکايي
 
پمپ افزايش حجم  آقايان آمريکايي
 
 
پمپ افزايش حجم  آقايان آمريکايي

پمپ افزايش حجم آقايان آمريکايي 2559

قيمت: 2,800,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

دستگاه وکيوم ويگ رکس دستگاه وکيوم" وسيله اي است پزشکي با طراحي منحصر به فرد که باعث ايجاد نعوظ بصورت طبيعي مي گردد. درمان انواع ناتواني هاي جنسي با دستگاه وکيوم يکي از سه روش استاندارد قابل قبول از طرف انجمن اورولوژي امريکا است که موثر و بي خطر مي باشد... بدون جراحي و درد، موفق ترين ، موثرترين و مقرون به صرفه ترين روش درمان براي انزال زودرس(PrematureEjaculation)، ميکروپنيس(کوچکي آلت - Micropenis)، ناتواني جنسي و اختلالات نعوظ (Impotency&Erection Dysfunction) مي باشد که شانس موفقيت آن در حدود 98% تا100% است و مورد تاييد FDA ( سازمان غذا و داروي آمريکا )مي باشد. نياز به استفاده صحيح و همکاري دقيق بيمار داردستفاده از دستگاه واکيوم شايع ترين درمان مورد استفاده در کشورهاي ديگر است. اين روش درماني بي خطر ترين، موثرترين و مقرون به صرفه ترين روش درمان است.

بهتر است به هنگام استفاده از دستگاه بيمار از همسر خود کمک بگيرد و هر دو در استفاده از دستگاه همکاري نمايند چرا که اين همکاري باعث بهتر شدن روابط جنسي و مقبوليت آن خواهد گرديد استفاده از دستگاه در افراد ميکروپنيس ( جهت بزرگ کردن آلت ) در افرادي که آلت کوچکتر از اندازه طبيعي دارند استفاده از اين دستگاه جهت فيزيوتراپي و افزايش اندازه آلت موثر مي باشد
در هنگام استفاده از "دستگاه وکيوم" بدليل وجود حلقه فشاري در انتهاي آلت نعوظ حتي پس از انزال باقي مانده و تا زماني که حلقه در قاعده آلت قرار دارد مانع برگشت آلت تناسلي به حالت عادي مي گردد.

استفاده از "دستگاه وکيوم" و يا ساير محصولات ما در بخش " زناشويي - آقايان " ( و يا روشهاي ديگري که حتي پس از انزال نعوظ حفظ گردد ) ***مزاياي دستگاه واکيوم نعوظ مؤثر که منجر به رابطه زناشويي موفق مي گردد در بيش از %98 موارد گزارش شده که در صورت توجه به توصيه هاي پزشکان مجرب که با دفاتر فروش همکاري مي کند مي تواند تا %100 مؤثر واقع گردد اين دستگاه مورد تاييد انجمن اورولوژي ايران، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکي، بنياد جانبازان و مراکز دانشگاهي است و سازمان پژوهش ها و تحقيقات صنعتي اخيرا آنرا با درجه ابتکار مورد تاييد قرار داده است توضيح مهم اينکه : محصول فوق ساخت امريکا بوده و برخلاف دستگاههاي رايج در بازار که به همين شکل و با نام هند سام وجود دارد که ساخت چين ميباشد اين وسيله ساخت امريکا بوده و روي جعبه کلمه ساخت امريکا حک شده است و نمونه مشابهي ندارد

مشخصات:

درمان انواع ناتواني هاي جنسي بدون جراحي و درد، موفق ترين ، موثرترين
درمان انواع ناتواني هاي جنسي بدون جراحي و درد، موفق ترين ، موثرترين
در افراد ميکروپنيس ( جهت بزرگ کردن آلت ) بسيار موثر است
مورد تاييد انجمن اورولوژي ايران، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکي،
نعوظ حتي پس از انزال باقي مي ماند
داراي جايزه ويژه از ده ها کشور معتبر جهان
استفاده مکانيکي وبسيار ساده بسيار بسيار موثر

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش پمپ افزايش حجم آقايان آمريکايي ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش پمپ افزايش حجم آقايان آمريکايي

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (34.239.158.223) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403