بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
کپسول و اسپري افزايش سايز آ.ل.ت Big Boy
قیمت
2,350,000 ریال
فروشنده
ایساتیس
گروه
محصولات متاهلین

کپسول و اسپري افزايش سايز آ.ل.ت Big Boy
 
کپسول و اسپري افزايش سايز آ.ل.ت Big Boy
 
 
کپسول و اسپري افزايش سايز آ.ل.ت Big Boy

کپسول و اسپري افزايش سايز آ.ل.ت Big Boy 2580

قيمت: 2,350,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

محصولي از کارخانه ي معروف دکتر جيمز خواص : اين کپسول ها جريان خون در آ.ل.ت را افزايش داده و باعث مي شوند خون بيشتري در آ.ل.ت جريان يابد. وقتي که شاهرگ ورودي خون به آ.ل.ت بزرگ و متورم شود سياهرگ خروجي خون از آ.ل.ت فشرده شده و مانع از خروج خون ازآ.ل.ت مي شود. بنابراين با ورود خون بيشتر به آ.ل.ت و خروج کمتر آن از آ.ل.ت,آ.ل.ت بزرگ شده و قدرت تحريک آن بيشتر مي شود. 1)تسريع کننده توان جن.سي 2)مردان را قادر مي سازد که به يک تحريک و نعوظ سريع و يک انزال طولاني دست يابند. 3)برطرف کننده ي مشکلات نعوظ طريقه ي استفاده ي پيشنهادي : هر روزصبح و شب قبل از صبحانه و قبل از شام هر وعده 1کپسول ميل نماييد و بعد از 2 تا 3 روز اثر شگفت آن را ملاحظه کنيد. هر کپسول محتوي 500 ميلي گرم کامفريا – پافي فلورا و ديگر گياهان دارويي است. توجه : کپسول ها را مي توانيد براي هرمدت زماني که مايلييد (بدون هيچ گونه عوارض جانبي) استفاده کنيد.اين محصول از طرف پزشکان تاييد و توصيه گرديده است.

هر بسته محتوي 30 کپسول خوراکي کاملا گياهي ميباشد. همراه هر بسته کپسول يکعدد اسپري بيگ بوي جهت افزايش سايز لحظه اي ارسال ميشود که طريقه استفاده آن بدين صورت است که يه ربع تا نيم ساعت قبل نزديکي به طول آ.ل.ت اسپري شده و هنگام مقاربت بشوييد.

روشهاي خريد اين محصول: 1- خريد پستي ( دريافت وجه هنگام تحويل كالا): كه در اينصورت محصول ظرف 4 الي 6 روز كاري به دست شما رسيده و مبلغ آنرا هنگام تحويل كالا به مامور پست ميدهيد. 2- واريز وجه به حساب (خريد نقدي): كه در اينصورت 10% تخفيف به خريد اختصاص يافته و محصول ظرف حداكثر 2 روز كاري به دستتان ميرسد. شرايط خريد به تعداد زياد: 1- خريد 3 تا 6 عدد: واريز به حساب 20% و خريد پستي 10% تخفيف 2- خريد 7 تا 12 عدد: واريز به حساب 25% و خريد پستي 15% تخفيف 3- خريد بالاي 12 عدد: واريز به حساب 30% و خريد پستي 20% تخفيف

مشخصات:

صد درصد گياهي
صد درصد گياهي
تسريع کننده توان جن.سي
برطرف کننده ي مشکلات نعوظ
محصول کشور تايلند
به همراه اسپري بيگ بوي جهت افزايش سايز لحظه اي

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش کپسول و اسپري افزايش سايز آ.ل.ت Big Boy ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش کپسول و اسپري افزايش سايز آ.ل.ت Big Boy

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (3.238.174.191) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403