بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
تقويت بنيه جنس-30 آقايان باقرصهاي يوهيم
قیمت
4,500,000 ریال
فروشنده
ایساتیس
گروه
محصولات متاهلین

تقويت بنيه جنس-30 آقايان باقرصهاي يوهيم
 
تقويت بنيه جنس-30 آقايان باقرصهاي يوهيم
 
 
تقويت بنيه جنس-30 آقايان باقرصهاي يوهيم

تقويت بنيه جنس-30 آقايان باقرصهاي يوهيم 2641

قيمت: 4,500,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

يوهيم Yohimbe قرص 100 تايي بزرگ کننده آلت مرد تا 8 سانتيمتر يک مکمل گياهي کاملاً طبيعي ميباشد که جهت افزايش خون پذيري کلي آلت تناسلي مردانه در کنار افزايش ضريب سلامتي ج-ن-سيي ، قدرت و سختي نعوظ ، افزايش زمان نزديکي و جلوگيري از انزال زود هنگام و ... مورد استفاده قرار ميگيرد. در اين مکمل از گياهان متنوعي از فرهنگ ها و تمدن هاي شهير سراسر جهان براي افزودن به حجم بافت هاي تهييج پذير ، اسفنجي و خون پذير آلت تناسلي به نام کورپورا کاورنوسا (Corpora Cavernosa) بهره گرفته شده است

کاملا توليد اسپرم هاي ترشحي در بي-ضهه ها بوده و تقويت قواي جن30 آقايان مکمل جنسيي يوهيم Yohimbe داراي مواد غني شده محرک ج-ن-سيي گياهي (Aphrodiasiac Herbals) ميباشد که برگرفته از فرهنگ ها و تمدن هاي کهن چين ، اروپا و آمريکاي جنوبي براي درمان عقيمي ، تحريک فعاليت هاي ج-ن-سيي ، نگهداري حالت نعوظ آلت در هنگام نزديکي و افزايش تعداد و توليد اسپرم هاي ترشحي در بي-ضهه ها بوده که سال هاي متمادي از آنها بهره گرفته ميشده است. اين مکمل اتساع عروقي (Vasodilation) نسوج پيراموني آلت تناسلي را افزايش داده و از اين طريق موجب بهبود و درمان مشکلات شرياني نظير شقق پذيري آلت ميگردد.

اين مکمل از ترکيبات صد درصد گياهي تشکيل شده و عاري از هرگونه مواد مصنوعي و شيميايي ميباشد که اين موضوع احتمال بروز هرگونه عارضه جانبي در اثر استفاده از اين دارو را ازميان ميبرد. به علاوه تجربه بيش از 6 سال مصرف نتيجه بخش و بدون آثار سوء در کليه کشور هاي آمريکاي شمالي آفريقا ، اروپا و آسيا به انضمام فراگيري و رشد سريع آن در ميان تمامي فرهنگ ها ، ملل و اقشار مختلف جوامع گوناگون در کنار تاييديه هاي مراجع قانوني و بين المللي ، بروز هرگونه عارضه جانبي نظير سرطان زائي ، جهش زائي و ايجاد مشکلاتي مانند ناقص الخلقه زائي و ... را که عوارض جانبي طولاني مدت بسياري از دارو هاي شيميايي ميباشند را به علت تکيه بر اصل استفاده از مواد صد درصد طبيعي و گياهي ، غير ممکن ميسازد.

مشخصات:

اين مکمل از ترکيبات صد درصد گياهي تشکيل شده
اين مکمل از ترکيبات صد درصد گياهي تشکيل شده
تقويت قواي جن30 آقايان مکمل جنسيي
توليد اسپرم هاي ترشحي در بي-ضهه ها بوده
نگهداري حالت نعوظ آلت در هنگام نزديکي

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش تقويت بنيه جنس-30 آقايان باقرصهاي يوهيم ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش تقويت بنيه جنس-30 آقايان باقرصهاي يوهيم

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (3.238.174.191) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403