بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
دستگاه وکيوم همراه آقايان ساخت آمريکا
قیمت
2,800,000 ریال
فروشنده
هاني شاپ
گروه
محصولات متاهلین

دستگاه وکيوم همراه آقايان ساخت آمريکا
 
دستگاه وکيوم همراه آقايان ساخت آمريکا
 
 
دستگاه وکيوم همراه آقايان ساخت آمريکا

دستگاه وکيوم همراه آقايان ساخت آمريکا 2690

قيمت: 2,800,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

وکيوم همراه از موارد ناتواني ج.ن.س.ي ذکر شده ميتوان کاهش جريان خون به آ.ل.ت و يا فقدان قدرت نگهداري خون در اين محل را نام برد. اين دستگاه با تقليد از مکانيسم طبيعي بدن طراحي شده و قادر به ايجاد توانايي در بروز و نگهداري حالت بدن براي انجام امور ج.ن.س.ي بوده و فرد نيازي به استفاده از دارو ندارد. براي ايجاد حالت X درون محفظه شيشه اي قرار گرفته و با ايجاد خلاء توسط پمپ، جريان خون افزايش يافته و حالت سفتي ايجاد مي شود. سپس حلقه فشاري در قاعده قرار مي گيرد که مانع از خروج خون داخل گرديده و اين حالت پس از برداشتن محفظه شيشه اي همچنان حفظ خواهد شد. اين حالت را مي توان براي مدت حداکثر سي دقيقه نگاه داشت و هر چند بار که بيمار نياز داشته باشد ميتوان آنرا تکرار نمايد. پس از برداشتن حلقه فشاري و برگشت خون، آ.ل.ت به حالت طبيعي و اوليه خود باز خواهد گشت. دستگاه به سادگي جايگزين حالت طبيعي شده و يکي از بهترين راههاي درمان ناتواني در مقايسه با داروها، هورمونها و يا جراحي مي باشد.

اين دستگاه بطور کاملا موثر و موفقيت آميزي براي ايجاد حالت در بيماران ديابتي، بيماريهاي عروقي، صدمات نخاعي، اسکلروز متعدد، جراحي پروستات و ناتواني هاي ج.ن.س.ي ناشي از مشکلات روحي رواني، به دنبال درمان دياليز، اشعه درماني، جراحي و آسيب هاي وارده به لگن مورد استفاده قرار مي گيرد. روش استفاده از دستگاه وكيوم همراه : پس از نصب قطعات سيلندر به صورت پشت سر هم، با توجه به ميزان قطر آ.ل.ت خود حلقه لاستيکي مناسب را انتخاب و بر روي سيلندر نصب کنيد.يک طرف شيلنگ به سر سيلندر متصل ميشود.طرف ديگر شيلنگ را به سر پمپ متصل نمائيد.پس از قرار دادن آ.ل.ت در داخل سيلندر از طريق پمپ به ميزان مناسب خلا در سيلندرايجاد کنيد.در صورتي که از دستگاه براي فيزيوتراپي و افزايش اندازه آ.ل.ت استفاده ميکنيد بعد از 20 الي 30 دقيقه حفظ آ.ل.ت در سيلندر از طريق سوپاپ موجود در سر سيلندر مي توانيد خلا سيلندر را برطرف و دستگاه را از بدن خود جدا کنيد.

در صورت استفاده از دستگاه براي حفظ نعوظ، پس از ايجاد نعوظ کامل، حلقه لاستيکي را همانند شکل بر روي آل.ت برگردانيد تا مانع بازگشت خون و در نتيجه حفظ نعوظ حتي پس از انزال گردد.

مشخصات:

درمان انواع ناتواني هاي ج.ن.سي مردان(و حتي زنان) از جمله نعوذ ناقص، انزال زود رس
درمان انواع ناتواني هاي ج.ن.سي مردان(و حتي زنان) از جمله نعوذ ناقص، انزال زود رس
افزايش حساسيت پذيري و برجسته كردن آ.ل.ت تناسلي در زنان
دستگاه وكيوم پس از مدتي باعث بهبود كيفيت نعوظ و قوام آ.ل.ت مي گردد.
محصول اصل کشور آمريکا
به همراه کرم افزايش سايز شارک پاور به صورت اشانتيون

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش دستگاه وکيوم همراه آقايان ساخت آمريکا ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش دستگاه وکيوم همراه آقايان ساخت آمريکا

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (3.238.174.191) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403