بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
مکس من 12 عددي اصل
مدل
مکس من
قیمت
3,000,000 ریال
فروشنده
درمان طب
گروه
محصولات متاهلین

مکس من 12 عددي اصل
 
مکس من 12 عددي اصل
 
 
مکس من 12 عددي اصل

مکس من 12 عددي اصل 2721

قيمت: 3,000,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

کپسول تاخيري مکس من 12 تايي (همراه با 12 عدد قرص تاخيري)
روي بسته هاي ارسالي تاريخ توليد و تاريخ انقضا وشماره سريال محصول درج شده است.
قرص گياهي تاخيـر در انـزال مکس من ((MaxMan Pills:
اين کپسول به وسيله ي نخبگان علم زيست شناسي امريکا در کارخانه اي در منهتن نيويورک در ايالات متحده ساخته شده است. تقويت کننده ي طبيعي و خالص آلـت هر جزء اين محصول به طور دقيق آزمايش و تست شده است و اثر آن بر روي دوام و سفتي آلـت به وضوح مشاهده شده است. ويژگي منحصر به فرد اين محصول قابل استفاده بودن آن براي تمام سنين است. اين کپسول داراي زمان عملکرد بسيار کوتاهي مي باشد و در مدت زمان 20 تا 30 دقيقه عطش شهـوت و سفتـي آلـت را چندين برابر مي کند. از ديگر ويژگي هاي متمايز کننده اين محصول از محصولات مشابه , گياهي بودن آن است که عوارض جانبي آن را به حد اقل مي رساند. اين کپسول با افزايش خون رساني به آلـت و آزاد کردن هورمون هاي مردانه موجود در بدن , آلـت را به حداکثر کارايي از نظر سفتي و دوام مي رساند

کپسول مکس من بدون شک موثرترين و قويترين محصول تقويت قواي جنسي مردان در جهان است . اين کپسول پرفروشترين محصول در آمريکا در سال 2006-2007 بوده است.
مکس من مي تواند به سرعت به افزايش قواي جنـسي، طولاني کردن زمان نزديـکي، کلفت کردن آلـت تنـاسلي، درمان موثر ناتواني جنـسي، بهبود زندگي زنـاشويي
طبق تحقيقاتي که استادان دانشگاه آمريکا صورت داده اند به طور معمول ??% از زنان به ? دقيقه زمان تا رسيدن به اوج لذت جنسي و ??% از آنها به ?? دقيقه وقت نياز دارند متاسفانه بيشتر از ??% از مردان قادر نخواهند بود بيش از 3 تا 6 دقيقه خودشان را کنترل نمايند. مکس من اين مساله را براي شما به سادگي حل خواهد کرد.
طريقه مصرف: يک کپسول و يک قرص همراه آن را با يک ليوان آب سرد ميل کنيد.
تذکر: در هر ?? ساعت حداکثر مصرف يک عدد کپسول مجاز است. هر بسته مکس من حاوي 12 عدد کپسول + 12 عدد قرص تاخير در انزال ميباشد.

افزايش ميل ، قدرت و کيفيت رابطه جنـسي .
جلوگيري از انـزال زود رس و افزايش زمان نزديـکي و مقـاربت.
کپسول مکس من بدون شک موثرترين و قويترين محصول تقويت قواي جنـسي مردان در جهان است . اين کپسول پرفروشترين محصول در آمريکا در سال ????- ???8 بوده است. مکس من مي تواند به سرعت به افزايش قواي جنـسي، طولاني کردن زمان نزديـکي، کلفت کردن آلـت تـناسلي، درمان موثر ناتواني جنـسي، بهبود زندگي جنـسي طبق تحقيقاتي که استادان دانشگاه آمريکا صورت داده اند به طور معمول ??% از زنان به ? دقيقه زمان تا رسيدن به اوج لـذت جنـسي و ??% از آنها به ?? دقيقه وقت نياز دارند متاسفانه بيشتر از ??% از مردان قادر نخواهند بود بيش از ? تا ? دقيقه خودشان را کنترل نمايند. مکس من اين مساله را براي شما به سادگي حت خواهد کرد.
مکس من کاملا از مواد طبيعي ساخته شده است. برخي از مواد سازنده مکس من عبارتند از: قارچ کاترپيلار، نوعي ميوه خوشه اي ، جنسينگ، زعفران و غيره
موارد مصرف: کوتاهي آلـت، ناتواني جنـسي، عدم وجود اسپرم

مشخصات:

داراي مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکي
داراي مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکي
داراي گواهي GMP ، توليد تحت شرايت کنترل کيفيت از FDA آمريکا
توليد شده در مدرنترين لابراتوآرها دنيا بوسيله پرسنل متخصص .
توليد شده از بهترين نوع مواد طبيعي و 100% نوترال بدون هيچگونه عوارض جانبي
آفزايش شـق پذيري و سختي آلـت در زمان نــعوظ
هر بسته مکس من حاوي 12 عدد کپسول + 12 عدد قرص تاخـير در انـزال ميباشد.

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش مکس من 12 عددي اصل ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش مکس من 12 عددي اصل

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (3.230.173.188) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403