بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
کرم کينگ سايز (محصول جديد لارگو)
قیمت
4,200,000 ریال
فروشنده
درمان طب
گروه
محصولات متاهلین

کرم کينگ سايز (محصول جديد لارگو)
 
کرم کينگ سايز (محصول جديد لارگو)
 
 
کرم کينگ سايز (محصول جديد لارگو)

کرم کينگ سايز (محصول جديد لارگو) 2745

قيمت: 4,200,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

طبق آمارهاي کسب شده تقريبا 70 درصد از افراد در سراسر دنيا از کوچک بودن آ.ل.ت تنا-سلي خود رنج برده و احساس حقارت مي کنند. کوچک بودن آ.ل.ت تنا-سلي يک مرد اثرات بسيار بدي را در زندگي و فکر او دارد و حاصلش : افسردگي ، عدم اعتماد به نفس ، خجالتي شدن ، سرخورده شدن از روابط ج.ن.سي و نارضايتي شريک ج.ن.سي او و.... خواهد بود.شايد نام اين محصول براي آن دسته از افرادي که کمي در ارتباط با محصولاتي از اين قبيل به جستجو و تحقيق پرداخته اند ، نا آشنا نباشد. کرم کينگ سايز يکي از محبوب ترين و قدرتمند ترين محصولاتي است که جهت درمان مشکلات ج.ن.سي در آقايان مورد استفاده قرار ميگيرد.

کرم کينگ سايز محصول جديد کمپاني آلماني Inverma بوده و بيش از 40 سال است که به عنوان يکي از برترين محصولات در جهت رفع مشکلات ج.ن.سي در آقايان مورد استفاده قرار ميگيرد. روش مصرف کرم کينگ سايز : ابتدا آ.ل.ت تنا-سلي خود را با آب گرم و صابون به خوبي شسته و آن را به صورت کامل خشک کنيد. سپس آ.ل.ت خود را با مقداري کرم چرب کرده و آن را به آرامي ماساژ دهيد تا محتويات کرم به صورت کامل جذب گردد. فعاليت فوق را 2 بار در روز انجام داده و جهت دريافت نتيجه مطلوب مصرف کرم را 8 تا 12 هفته ادامه دهيد.

روشهاي خريد اين محصول: 1- خريد پستي ( دريافت وجه هنگام تحويل كالا): كه در اينصورت محصول ظرف 4 الي 6 روز كاري به دست شما رسيده و مبلغ آنرا هنگام تحويل كالا به مامور پست ميدهيد.در اين روش هزينه ارسال با مشتري ميباشد. 2- واريز وجه به حساب (خريد نقدي): كه در اينصورت هزينه ارسال رايگان بوده و محصول ظرف حداكثر 2 روز كاري به دستتان ميرسد. شرايط خريد به تعداد زياد: 1- خريد 3 تا 6 عدد: واريز به حساب10% تخفيف با ارسال رايگان 2- خريد 7 تا 12 عدد: واريز به حساب 15% تخفيف با ارسال رايگان 3- خريد بالاي 12 عدد: واريز به حساب 20% تخفيف با ارسال رايگان

مشخصات:

افزودن به درازا،ضخامت و سختي آل.ت تناسلي در حالت نعوظ به صورت دائمي و مادم العمر
افزودن به درازا،ضخامت و سختي آل.ت تناسلي در حالت نعوظ به صورت دائمي و مادم العمر
تسلط بر زمان ، قدرت و کيفيت نزديکي.
افزايش گردش خون در اندام تنا-سلي که بهبود وضعيت ج.ن.سي فرد را به همراه دارد.
افزايش قدرت ا.و.ر.گ.ا.سم يا اوج لذت ج.ن.سي.
درمان انزال زودرس در طولاني مدت.
شفاف شدن پوست عضو تنا-سلي
افزايش شور جواني (Vigor) و احساس شادابي

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش کرم کينگ سايز (محصول جديد لارگو) ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش کرم کينگ سايز (محصول جديد لارگو)

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (44.200.194.255) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403