بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
اسپانيش گلد فلاي
مدل
محرک قوي زنانه
قیمت
2,200,000 ریال
فروشنده
درمان طب
گروه
محصولات متاهلین

اسپانيش گلد فلاي
 
اسپانيش گلد فلاي
 
 
اسپانيش گلد فلاي

اسپانيش گلد فلاي 2836

قيمت: 2,200,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

قطره خوراکي اسپانيش گلدن فلاي - بسياري از مردان از اين که همسرشان نسبت به برقراري رابطه جنـ.ـسي با آنها سرد مزاج است ناراحت هستند و چه بسا بسياري از زندگي ها به اين دليل از هم پاشيده مي شود. رابطه جنـ.ـسي نيز قسمتي از زندگي زناشويي مي باشد که در طي آن علاوه بر ارضا شدن طرفين عشق و علاقه آنها نيز بيشتر مي شود که خود ريشه در مسايل رواني دارد. گلدن فلاي ميتواند سبب افزايش انگيزه و تحريک جنـ.ـسي در زنان شود ، احساس تمايل جهت برقراري رابطه جنـ.ـسي را در زوجه ايجاد کند و اوضاع رواني او را بهبود بخشيده و زوجه را جهت برقراري رابطه جنـ.ـسي آماده سازد. اين محصول نسبت به تمامي محصول هاي محرک موجود بسيار قوي تر و 100% موثر است. ديگر نياز نيست همسر خود را به همبستر شدن دعوت کنيد ! خود او درخواست خواهد کرد !!

شيوه مصرف : تنها کافي است به صورت مخفيانه و يا آشکارا اين مايع را در نوشيدني زوجه خود بچکانيد و پس از مصرف، شاهد نتيجه اعجاب انگيز آن باشيد. اثرات کامل اين مکمل 30 دقيقه پس از مصرف نمايان ميشود. دقت نماييد که اين مايع تنها بايد توسط کسي نوشيده شود که قصد برقراري رابطه جنـ.ـسي با او داريد. همچنين به هيچ عنوان از اين قطره جهت تحريک جنـ.ـسي در آقايان استفاده نکنيد. نکته بسيار مهم: قطره گلدن فلاي موجود در اين فروشگاه به صورت کاملا اصل ارائه مي شود و تا کنون نسبت به تمامي محــرک هاي ديگر از قبيل اسپانيش فلاي، آدامس، عطر، و شکلات توانسته است تحريک بيشتري ايجاد نموده و مورد رضايت تمامي مشتريان بوده است. حتي به جرات و بدون اغراق مي توانيم بگوييم که بسياري از مشتريان پس از اولين مصرف و مشاهده اثرات آن چندين بار اين محصول را سفارش داده اند.

مشخصات:

درمان سرد مزاجي زنان
درمان سرد مزاجي زنان
زوجه را جهت برقراري رابطه جنـ.ـسي آماده مي سازد
اوضاع رواني زوجه را بهبود مي بخشد .
اين محصول نسبت به تمامي محصول هاي محرک موجود بسيار قوي تر و 100% موثر است.
در صورت خريد نقدي هزينه ارسال رايگان ميباشد

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش اسپانيش گلد فلاي ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش اسپانيش گلد فلاي

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (3.238.174.191) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403