بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
قرص درمانگر زود انزالي 10عدديMAXMAN
مدل
درمان کامل مشکلات مردانه
قیمت
3,000,000 ریال
فروشنده
ایساتیس
گروه
محصولات متاهلین

قرص درمانگر زود انزالي 10عدديMAXMAN
 
قرص درمانگر زود انزالي 10عدديMAXMAN
 
 
قرص درمانگر زود انزالي 10عدديMAXMAN

قرص درمانگر زود انزالي 10عدديMAXMAN 2837

قيمت: 3,000,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

اين کپسول به وسيله ي نخبگان علم زيست شناسي امريکا در کارخانه اي در منهتن نيويورک در ايالات متحده ساخته شده است. تقويت کننده ي طبيعي و خالص آلـ.ـت - هر جزء اين محصول به طور دقيق آزمايش و تست شده است و اثر آن بر روي دوام و سفتي آلـ.ـت به وضوح مشاهده شده است. ويژگي منحصر به فرد اين محصول قابل استفاده بودن آن براي تمام سنين است. اين کپسول داراي زمان عملکرد بسيار کوتاهي مي باشد و در مدت زمان 20 تا 30 دقيقه عطش شهوت و سفتي آلـ.ـت را چندين برابر مي کند. از ديگر ويژگي هاي متمايز کننده اين محصول از محصولات مشابه , گياهي بودن آن است که عوارض جانبي آن را به حداقل مي رساند. اين کپسول با افزايش خون رساني به آلـ.ـت و آزاد کردن هورمون هاي مردانه موجود در بدن , آلـ.ـت را به حداکثر کارايي از نظر سفتي و دوام مي رساند.

قابل استفاده براي : افرادي که دچار سردي جنـ.ـسي و انـ.ـزال زودرس مي باشند - افرادي که سيستم اسپرم سازي آنها دچار مشکل مي باشد - افرادي که دچار نارسايي جنـ.ـسي هستند - افرادي که شهـ.ـوت جنـ.ـسي آنها کم است - افرادي که داراي آلـ.ـت کوچک و کوتاه هستند - افرادي که داراي قواي جسمي ضعيفي مي باشند - افرادي که پس از رابطه ي جنـ.ـسي دچار کمر درد و زانو درد و سرگيجه و وزوز گوش مي شوند - افرادي که دچار تعريق بيش از حد هنگام رابطه هستند - افرادي که دچار تکرر ادرار و عفونت پروستات هستند.

دستورالعمل استفاده : براي مشاهده تاثيرات جادويي اين محصول 20 تا 30 دقيقه قبل از شروع رابطه ي جنـ.ـسي يک عدد کپسول را با آب جوشيده ي ولرم ميل کنيد. هر سه روز يک کپسول با روش فوق مصرف نماييد. هشدار : هرگز از مقدار توصيه شده تجاوز نکنيد. اگر خواستيد اثر آن را کاهش داده يا آلـ.ـت را به حالت طبيعي برگردانيد آب سرد بنوشيد. حاوي 10 کپسول 2800 ميلي گرم بهترين تاريخ مصرف : 2012 ساخت کارخانه ي پزشکي منهتن نيويورک , ايالات متحده امريکا

مشخصات:

مزيت مکس من : قابل استفاده بودن آن براي تمام سنين
مزيت مکس من : قابل استفاده بودن آن براي تمام سنين
مکس من شهـ.ـوت و سفتي آلـ.ـت را چندين برابر مي کند
افزايش خون رساني به آلـ.ـت
آزاد کردن هورمون هاي مردانه
مکس من 10 تايي ساخت آمريکا به سفارش تايوان با پرچم کشور سازنده آمريکا
در صورت خريد نقدي هزينه ارسال رايگان ميباشد

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش قرص درمانگر زود انزالي 10عدديMAXMAN ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش قرص درمانگر زود انزالي 10عدديMAXMAN

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (44.222.218.145) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1402