بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
اکستندر ساده
مدل
اکستندر
قیمت
4,800,000 ریال
فروشنده
اوجینال دارو
گروه
محصولات متاهلین

اکستندر ساده
 
اکستندر ساده
 
 
اکستندر ساده

اکستندر ساده 2882

قيمت: 4,800,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

جديدترين دستگاه در اروپا جهت درمان ناتـواني ،افزايش قطر, درازا و سايز كلي عضو و اصلاح انحراف عضو مردان دستگاه کشنده عضو (Device Extender ) داراي تأييديه هاي مختلف علمي و سلامتي مي باشد و توسط وزارت بهداشت و درمان ايران و اتحاديه بهداشت اروپا(CE) تاييد گرديده و موفق به دريافت گواهينامه ( نوع1) نيز گرديده است . كه تمامي اين موارد و همچنين شماره و ليبل وزارت بهداشت ايران برروي محصول درج گرديده است. اين محصول داراي مجوز رسمي در ايران مي باشد اعطاي نمايندگي فروش به صورت مجازي و اينترنتي

انواع GEXL : دو مدل دستگاه بسته به سايز عضو در حالت نعــوظ موجود مي باشد. GEXL : براي عضو بزرگتر از 10 سانتيمتر در حالت نعــوظ. Mini Gexl : براي عضو 6 تا 10 سانتيمتري در حالت نعـ.ـوظ. دستگاه Gexl يک نيروي تدريجي و مداوم حدود 600 تا 1500 gr/cm2 را به مقطع عضو وارد ميکند که اين نيروي کشش باعث تحــريک در جهت تطابق و رشد ليگامانهاي نگهدارنده و corpus cavernosum و بقيه بافتهاي عضو مي شوند. که به صورت مشروح در ذيل آورده شده است. حدود (cm 4-3) افزايش در طول عضو در حالت خوابيده و نعــ.وظ. -حدود (cm 1) در دور يا محيط آلــ.ت در حالت خوابيده و نعـ.ـوظ -افزايش ايجادشده در طول و قطر فوق العاده قابل توجه است.

نحوه ي استفاده : براحتي قابل جاگذاري و برداشتن از روي آلـ.ـــت در ظرف کمتـــر از يک دقيقــه مـــي باشد که هيچگونه وقتي از شما به خود اختصاص نخواهد داد، بطوريـــکه به سهولت قابل استفــاده مي باشد. به نحويکه در هنگام پوشيدن از روي شلوار نمايان نيست و هيچ مزاحمتي جهت راه رفتن، نشستن، ايستادن و رانندگي شما ايجاد نمي کند

مشخصات:

داراي مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکي
داراي مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکي
افزايش دهنده طول و قطر آلـ.ـت تناسـ.ـلي
دستگاه کشنده عضو
تاييد شده از طرف پزشکان و متخصصان و داراي مجوز فروش
در صورت خريد نقدي هزينه ارسال رايگان ميباشد

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش اکستندر ساده ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش اکستندر ساده

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (3.238.174.191) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403