بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
حلقه ويبراتور
قیمت
1,000,000 ریال
فروشنده
ایساتیس
گروه
محصولات متاهلین

حلقه ويبراتور
 
حلقه ويبراتور
 
 
حلقه ويبراتور

حلقه ويبراتور 2965

قيمت: 1,000,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

اين محصول حلقه ويبراتوري است که براي حداکثر تحريک جنـ ـسي طراحي شده و به صورت استريل در بسته بندي يکبار مصرف قرار گرفته است. با نصب مناسب ، حلقه ويبراتور يک تحريک ملايم براي آلـ ـت تناسـلي مرد بوجود مي آورد که به همسر او نيز منتقل ميشود. اين وسيله داراي باطري کوچک و قابل تعويضي مي باشد که با به وجود آوردن ارتعاشات ضعيف و ويبره هاي خفيف موجب افزايش زمان انـ ـزال در آقايان مي شود و باعث مي شود زنان زودتر به اوج لذت برسند . اين ابزار وسيله بسيار مناسب و مفيدي است براي کساني که واقعا از عدم رضايت جنـ ـسي رنج مي برند . حلقه ويبراتور به دوام نعوظ کامل براي مدت طولاني معاشرت جنـ ـسي کمک کرده و حتي با استفاده طولاني مدت مي تواند به افرادي که ناتواني جنـ ـسي دارند کمک نمايد .

اين ويبراتورها از باطري ساعت استفاده ميکنند ، طول عمر باطري بين ?? تا ?? دقيقه است و قابل تعويض ميباشد. طريقه مصرف :
?? بسته داخل جعبه را پاره کرده و حلقه ويبراتور را در آوريد.
?? در صورت استفاده از کاندوم ابتدا کاندوم را در محل خود نصب کرده سپس حلقه ويبراتور را روي کاندوم قرار دهيد و اگر از کاندوم استفاده نمي کنيد کافيست آن را بر روي آلـ ـت خود به شرح زير نصب نماييد.
?? حلقه ويبراتور بايد در انتهاي آلـ ـت و بصورتي نصب گردد که قسمت برجسته آن به سمت بيرون بدن قرار گيرد.
?? کليد کوچک روي حلقه ويبراتور را در حالت روشن قرار دهيد. حلقه ويبراتور شروع به ايجاد لرزش هاي تحريک کننده مي کند.
لازم به ذکر است که استفاده مکرر از حلقه ويبراتور باعث افزايش لذت در طرفين مي شود. اين وسيله کاملا تست شده و منجر به از بين رفتن ناتواني جنـ ـسي در طول زمان مي گردد

هشدار : اين محصول هم با کاندوم و هم بدون کاندوم مي تواند مورد استفاده قرار بگيرد . به دليل رعايت مسائل بهداشتي اکيدا توصيه مي شود پس از مصرف کاندوم را در يک دستمال کاغذي پيچيده و سپس درون يک عدد کيسه فريزر قرار داده و دور بيندازيد . حلقه ويبراتور در صورت استفاده با دقت و شستشوي کامل و استريل کاملا صحيح بعد از عمل جنـ ـسي و نگهداري در محيط کاملا خنک چندين بار قابل استفاده است و قابليت تعويض باطري را هم دارد .( کاندوم فقط براي يک بار استفاده است اما خود ويبراتور قابليت چندين بار مورد استفاده قرارگرفتن را دارد ). مزاياي عمده حلقه ويبراتور : افزايش لذت جنـ ـسي در طول معاشقه - تحريک کردن آلـ ـت تناسـ ـلي مرد و زن - کمک به نعوذ (شـ ـق شدگي) سفت تر - تحريک چوچـ ـوله و افزايش ميزان و مدت زمان اوج لذت جنـ ـسي (climax)

مشخصات:

اين محصول هم با کاندوم و هم بدون کاندوم مي تواند مورد استفاده قرار بگيرد
اين محصول هم با کاندوم و هم بدون کاندوم مي تواند مورد استفاده قرار بگيرد
تحريک کردن آلـ ـت تناسـ ـلي مرد و زن
کمک به نعـ ـوظ (شـق شدگي) سفت تر شدن آلــ ت
تحريک چوچـ ـوله و افزايش ميزان و مدت زمان اوج لذت جنـ ـسي (climax)

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش حلقه ويبراتور ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش حلقه ويبراتور

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (44.222.218.145) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1402