بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
مگنا ارايکس RX-اصل
قیمت
7,500,000 ریال
فروشنده
هانی شاپ
گروه
محصولات متاهلین

مگنا ارايکس RX-اصل
 
مگنا ارايکس RX-اصل
 
 
مگنا ارايکس RX-اصل

مگنا ارايکس RX-اصل 3137

قيمت: 7,500,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

مگنا ارايکس RX-اصل.نمايندگي فعال ايران کالاي اصل و معتبر-شماره مجوز 4الف875/41 با مارک معروف مگنارکس آيا شريک ج-ن.س-ي شما از سايز آلت و قدرت ج-ن.س-ي شما راضي است؟ شما بيشتر از تصورتان بدست خواهيد آورد. راهي سريع و آسان با نتيجه غير قابل باور. در سراسر جهان تا کنون هيچ دارويي مشابه مگنا آر ايکس معرفي نشده و اين تنها فرمول کشف شده تا کنون بوده که قادر است هر نوع آلت تناسلي را از نظر سايز ، طول و ضخامت و قطر به شکل دائمي ، سريع ، آسان ، بي خطر و بدون هيچ عوارض و مشکلي ، افزايش داده و باعث بهبود وضعيت شق شدگي و سفتي آلت در حالت نعوظ و تحريک ج-نس.ي شود و هم زمان از ا-ن-ز.ال زودرس جلوگيري کرده افزايش زمان مق.ا-ربت را به شما هديه مي دهد.

مزيت ها و خصوصيات +MAGNA-RX : 1. افزايش طول و ضخامت آلت در يک دوره ?? روزه يا کمتر. ?? افزايش ميل ، قدرت و کيفيت رابطه ج-ن.س-ي . ?? جلوگيري از ان.ز-ال زود رس و افزايش زمان نزديکي و م.قا-ربت. ?? بدون عوارضي چون تپش قلب ، چاقي و اضافه وزن يا ناراحتي هاي پوستي و گوارشي و … که در ديگر محصولات از اين نوع ديده شده . ?? افزايش شق شدگي و سختي آلت تناسلي هنگام نعوظ و تحريک ج-ن.س.ي . ?? تاييد شده از طرف پزشکان و متخصصان . ??داراي گواهي GMP ، توليد تحت شرايت کنترل کيفيت از FDA آمريکا و فروش مجاز در اکثر کشور هاي جهان . ?? توليد شده در مدرنترين لابراتوآرها دنيا بوسيله پرسنل متخصص . ?? خريد و استفاده اسان بدون نياز به نسخه پزشک . ?? . توليد شده به صورت قرصهاي فشرده به علت جلوگيري از عوارض مواد غير طبيعي که در ساخت کپسول ها به کار ميرود و همچنين جلو گيري از تقلب که در کپسولها به راحتي صورت ميگيرد . ??? توليد شده از بهترين نوع مواد طبيعي و ??? % بدون هيچگونه عوارض جانبي

برخي از روشهاي تشخيص مگنارکس اصل از تقلبي درب قوطي مگنارکس با شرينگ شفاف پوشيده و پلمپ شده که بر روي آن با رنگ سياه عبارت : SEALED FOR YOYR PROTECTION نوشته شده است. در داخل قوطي علاوه بر ?0 عدد قرص مگنارکس يک عدد رطوبت گير (سيليکاژل) وجود دارد و با پنبه فضاي خالي قوطي پر شده است. تاريخ و شماره سريال کالا به شکلي خوانا با رنگ سياه روي ليبل و بالاي بارکد حک شده است که به سختي پاک مي شود ودر صورت پاک شدن هم جاي آن باقي ميماند. براي پيگيري بارکد نيز مي توانيد از سايت دولتي www.Gepir.org استفاده نماييد. در مواردي افراد سودجو با تهيه محصولات تاريخ گذشته و فاسد با قيمتهاي بسيار نازل و غير واقعي و با تعويض ليبل و درج تاريخ جديد اقدام به فروش دوباره آن مي نمايند که از طريق مقايسه رنگ به راحتي قابل تشخيص است رنگ ليبل يا برچسب محصول با رنگهاي پانتونه با کدهاي اختصاصي تعيين شده است که کپي برداري از آن در صورت نداشتن کد مورد نظر باعث تفاوت رنگ برچسب هاي تقلبي با بر چسب اصلي مي شود.

مشخصات:

) افزايش طول و ضخامت آلت در يک دوره ?? روزه يا کمتر
) افزايش طول و ضخامت آلت در يک دوره ?? روزه يا کمتر
) جلوگيري از انزال زود رس و افزايش زمان نزديکي و مقاربت
) كيفيت بسيار بالا و درعين حال قيمت بسيار پائين تر نسبت به ساير فروشندگان
5) افزايش شق شدگي و سختي آلت تناسلي هنگام نعوظ و تحريک ج.ن-سي

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش مگنا ارايکس RX-اصل ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش مگنا ارايکس RX-اصل

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (34.239.158.223) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403