بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
قرص وايمكس Vimax
قیمت
7,500,000 ریال
فروشنده
هانی شاپ
گروه
محصولات متاهلین

قرص وايمكس Vimax
 
قرص وايمكس Vimax
 
 
قرص وايمكس Vimax

قرص وايمكس Vimax 3160

قيمت: 7,500,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

امروزه پس از سالها آزمايش و بررسي تکنيکها ، راه حلها و روشهاي بزرگ کردن آلـ ـت دانشمندان به اين نتيجه رسيده اند که قرص و کپسولهاي گياهي بيشترين تاثيرات را بر روي سامانه تناسلي ايجاد ميکند. همچنين امروزه شاهد بسياري از فروشندگان اين قرصها هستيم که هرکدام ميگويند محصولات آنها بهتر از محصولات ديگر است ، اما در حقيقت تعداد معدود و انگشت شماري از آنها داراي کيفيت جهاني و تاييديه هاي لازم ميباشند. فقط تعداد کمي از آنها واقعا کار ميکند و هيچگونه عوارضي ايجاد نميکند. اگر شما در مورد قرصهاي افزايش دهنده تحقيق کرده باشيد ، به احتمال زياد در مورد قرص وايمـکس (Vimax) مطالب بسياري را مطالعه کرده ايد. اين بخاطر اين است که قرص وايمکس بيش از يک دهه است که جزء بهترين قرصهاي افزايش دهنده سايز آلـ ـت آقايان ميباشد و همه ساله برنده جايزه کيفيت و پشتيباني مشتريان ميشود.

وايمکس بهترين شهرت را در صنعت داروهاي گياهي و همچنين بين ميليونها نفري که از محصولات آن استفاده کرده اند دارد و اين بهترين ضمانت عملکرد مطلوب اين قرص است. جدول زماني نحوه تاثير اين مکمل بر اندازه کلي و شق پذيري آلت به شرح زير است : هفته چهارم تا هفته هشتم : مشخص ترين تاثير اين دوره ، افزايش چشم گير در طول آلـ.ـت ميباشد. حتي زمانيکه شما در حالت نعـ ـوظ قرار نداريد ، آلـ ـت درازتر و کلفت تر از گذشته به نظر خواهد رسيد. هفته نهم به بعد : اکنون زمانيکه آلـ ـت به حالت نعوظ در مي آيد ، به راحتي ميتوانيد سخت تر شدن و بلند تر شدن آن را حس کنيد. سختي و سفتي آلـ ـت در حالت نعـ ـوظ ، سايز اضافي آلـ ـت ، افزايش قدرت و لذت جنـ ـسي در اين برهه به اوج خود ميرسد.

در اکثر موارد استفاده از اين مکمل به صورت هشت هفته اي (مصرف دو ماه) نتايج مطلوب را ايجاد خواهد نمود. با اين وجود ، ادامه استفاده از مکمل بستگي به سليقه مصرف کننده و نظر شخصي وي و يا نظر تخصصي پزشک معالج دارد. بديهي است ، افرادي که تمايل بيشتري به تحکيم و تشديد اثرات ايجاد گرديده و دستيابي به وضعيت ايده آل خود دارند ، ميتوانند همچنان به استفاده از اين مکمل ادامه دهند.

مشخصات:

افزايش دائمي طول آلت بين 3 – 7 سانتيمتر در دوره 2 الي 4 ماهه
افزايش دائمي طول آلت بين 3 – 7 سانتيمتر در دوره 2 الي 4 ماهه
درمان مشکل عدم نعوذ و شل بودن آلت
درمان زود انزالي و انزال زودرس تا 30 دقيقه
افزايش قدرت نعوظ و حفظ طولاني مدت نعوظ و سفتي آلت
افزايش تعداد اسپرم
افزايش کيفيت و حرکت اسپرم
افزايش جهش اسپرم
درمان ناباروري آقايان
بازيابي سريع توان جسمي براي برقراري تعداد دفعات بيشتر رابط? جنسي
قرص وايمکس Vimax حاوي ترکيبات 100% گياهي و طبيعي مي باشد و کاملا بدون عوارض
قرص واي مکس داراي استاندارد GMP آمريکا و FDA مي باشد
قرص واي مکس داراي استاندارد ISO 9001 و استاندارد کيفيت UKAS مي باشد

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش قرص وايمكس Vimax ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش قرص وايمكس Vimax

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (44.200.194.255) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403