بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
كپسول گودمن درمان ناتواني آقايان
قیمت
7,500,000 ریال
فروشنده
اوجینال دارو
گروه
محصولات متاهلین

كپسول گودمن درمان ناتواني آقايان
 
كپسول گودمن درمان ناتواني آقايان
 
 
كپسول گودمن درمان ناتواني آقايان

كپسول گودمن درمان ناتواني آقايان 3164

قيمت: 7,500,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

كپسول درمان ناتواني آقايان گودمن – ?? تايي
يك مكمل گياهي كاملاً طبيعي ميباشد كه جهت افزايش خون پذيري كلي عضو مردانه در كنار افزايش ضريب سلامتي ، قدرت و سختي نعـ.وظ ، افزايش زمان نزديكي و جلوگيري از انـ.زال زود هنگام و … مورد استفاده قرار ميگيرد. در اين مكمل از گياهان متنوعي از فرهنگ ها و تمدن هاي شهير سراسر جهان براي افزودن به حجم بافت هاي تهييج پذير ، اسفنجي و خون پذير عضو مردانه به نام كورپورا كاورنوسا بهره گرفته شده است.
افزودن به درازا ، ضخامت و سختي عضو مردانه در حالت نعـ.وظ به صورت دائمي و مادم العمر ، افزودن به حالت شق پذيري هر چه بيشتر عضو مردانه در هنگام تحـ.ريك كه از آن به عنوان سختي سخره ياد ميشود.

تسلط بر زمان ، قدرت و كيفيت نزديكي و بهبود وضعيت فرد . – جلوگيري از انـزال زود هنگام و افزايش زمان نزديكي. – افزايش شديد و غير قابل باور ميل و حرارت در مردان . – افزايش حجم و مقدار و قدرت پرتاب مـني . – انـزال و اورگـاسم شديد تر ، عميق تر , فشرده تر و قوي تر (اورگـ اسم به معني حالت رسيدن به اوج لذت كه نهايتاً به انـزال منجر ميشود) – افزايش سايز و قطر آلت تــناسلي مردانه به شكل دائمي ، بي خطر ، بدون درد سر ، زحمت و هرگونه مشكل و درد . – درمان اضطراب و تشويش قبل و بعد از نزديكي

به طور معمول ??% از زنان به ? دقيقه زمان تا رسيدن به اوج لذت و ??% از آنها به ?? دقيقه وقت نياز دارند متاسفانه بيشتر از ??% از مردان قادر نخواهند بود بيش از ? تا ? دقيقه خودشان را كنترل نمايند. گودمن سبب جلوگيري از انـ.زال زود هنگام و افزايش زمان نزديكي ، بهبود نارسايي هاي نعـ.وظي و افزايش وضعيت سختي مي گردد همچنين باعث افزايش فشار و حجم خون پذيري بافت اسفنجي و متعاقبا افزايش حجم ، قطر، طول و چگالي آلـ.ت مردان مي شود. از اثرات موازي ان مي توان به افزايش تمايل ، شورجواني ، بهبود كلي وضعيت گردش خون ،بهبود عارضه كمبود اسـ.پرم ، تضمين كلي سلامت سامانه تناسلي و دستگاه توليد مثلي نيز اشاره نمود.

مشخصات:

???% طبيعي و بدون عوارض
???% طبيعي و بدون عوارض
درمان نعوظ ، زود انزالي ، سردمزاجي و افزايش دهنده قواي آقايان
افرايش سايز در طول و قطر
تقويت بافت اسفنجي و سفت تر كردن نعوظ

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش كپسول گودمن درمان ناتواني آقايان ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش كپسول گودمن درمان ناتواني آقايان

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (3.238.174.191) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403