بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
کرم گياهي ژل فورت( Gell Fort Cream )
قیمت
3,600,000 ریال
فروشنده
ایساتیس
گروه
محصولات متاهلین

کرم گياهي ژل فورت( Gell Fort Cream )
 
کرم گياهي ژل فورت( Gell Fort Cream )
 
 
کرم گياهي ژل فورت( Gell Fort Cream )

کرم گياهي ژل فورت( Gell Fort Cream ) 3180

قيمت: 3,600,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

کرم گياهي ژل فورت ( Gell Fort Cream ) يک مکمل گياهي 100% طبيعي و سودمند ، بدون عوارض ، جديد ، موثر ، قوي و با فرمولاسيون پيشرفته است . اين کرم محصول شرکت پلي بوي آلمان ميباشد که تمامي محصولات آن مخصوص آقايان است . اين کرم فوق العاده ، داراي چهار کارآيي بزرگ کنندگي و کلفت کنندگي ، افزايش ميل و شهوت در رابطه زناشويي و همچنين موجب طولاني شدن مدت انجام عمل همخوابي و ايجاد ديرانزالي و نيز ضد عفوني نمودن ناحيه تناسلي زوجين مي شود. مصرف 1 دوره از اين کرم مشکل زود انزالي را برطرف خواهد کرد و براي دست يابي کامل به تمامي مزاياي کرم بصورت دائمي مي بايست حداقل 2 دوره از اين کرم مصرف شود. (اين کرم پس از هر استفاده فوراً 4 عملي که بايد انجام دهد را انجام ميدهد و فقط براي دائمي کردن اين مزايا بايد هر روز مصرف شود در غير اين صورت نيازي به مصرف روزانه نيست)

کرم ژل فورت (Gell Fort) کرمي نيمه فشرده است که هر 1 عدد آن براي يک دوره 25 الي 30 روزه درمان در نظر گرفته شده است. که دوره کامل درمان براي افزايش قطر و سايز کلي آلت تناسلي و ايجاد دير انزالي طولاني و مداوم مصرف 3 دوره ( 3عدد= 70 تا 90 روزه) ميباشد . در سراسر جهان تا کنون هيچ کرمي مانند کرم ژل فورت از لحاظ قدرت اثر بخشي، بهبود و رفع مشکلات زناشويي معرفي نشده و اين کرم قادر است هر نوع آلت تناسلي را از نظر سايز ، طول و ضخامت به شکل دائمي ، سريع ، آسان ، بي خطر و بدون هرگونه مشکل و عوارضي افزايش داده و همزمان از انزال زودرس جلوگيري کرده و افزايش زمان رابطه زناشويي را به شما هديه ميدهد .

روش مصرف براي دريافت اثر دائمي : ابتدا آلت تناسلي خود را با آب (گرم) و صابون به خوبي شسته و آن را به صورت کامل خشک کنيد. سپس آلت خود را با يک لايه نازک از کرم چرب کرده و آن را به آرامي مالش دهيد (به مدت 10 تا 15 دقيقه) تا محتويات کرم به صورت کامل جذب گردد. فعاليت فوق را 2 بار در روز انجام داده و جهت دريافت نتيجه مطلوب مصرف کرم را 8 تا 12 هفته ادامه دهيد. بهتر است پس از ماساژ دادن آلت يک پارچه گرم روي آلت خود بگذاريد (4 تا 6 دقيقه) تا قدرت جذب سلولهاي کاورنوساي آلت (سلولهاي اصلي تشکيل دهنده بافت آلت) شما زياد شده و کرم تاثيرات بهتري داشته باشد . روش مصرف براي دريافت اثرات فوري و مقطعي قبل از آميزش : توصيه ميشود از اين کرم 5 الي 10 دقيقه قبل از نزديکي ابتدا آلت تناسلي خود را با آب و صابون بشوييد و پس از خشک کردن يک لايه از کرم را بر روي تمامي قستهاي آلت خود بکشيد و در صورت امکان چند دقيقه مالش دهيد تا کرم به خوبي جذب شود . اين کرم پس از 5 الي 10 دقيقه اثر خواهد کرد .

مشخصات:

سايز کلي آلت تناسلي و ايجاد ديرانزالي طولاني
سايز کلي آلت تناسلي و ايجاد ديرانزالي طولاني
درمان اضطراب و تشويش پيش از نزديکي(Stress & Anxiety) ،به علت دارا بودن مواد مغذ
داراي چهار کارآيي بزرگ کنندگي و کلفت کنندگي
افزايش ميل نزديکي
محصولي 100% گياهي ، سودمند ، بدون عوارض ، جديد ، موثر و پيشرفته
افزايش سايز (طول و قطر – کلفتي و درازي) آلت تناسلي مردانه بصورت دائمي
کيفيت بسيار بالا و در عين حال قيمت بسيار پايين نسبت به محصولات مشابه

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش کرم گياهي ژل فورت( Gell Fort Cream ) ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش کرم گياهي ژل فورت( Gell Fort Cream )

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (3.230.173.188) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403