بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
قرص تاخيري هارد ان(hard-on)
قیمت
3,100,000 ریال
فروشنده
اوجینال دارو
گروه
محصولات متاهلین

قرص تاخيري هارد ان(hard-on)
 
قرص تاخيري هارد ان(hard-on)
 
 
قرص تاخيري هارد ان(hard-on)

قرص تاخيري هارد ان(hard-on) 4205

قيمت: 3,100,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

براي شناخت فوايد قرص تأخيري هارد آن بهتر است در ابتدا توضيحاتي خدمت شما ارائه شود. يکي از موضوعاتي که توسط اغلب زوجين ناديده گرفته مي‌شود، نقش مشکلات جنسي در تضعيف روابط زناشويي است. به گفته بسياري از صاحب‌نظران، مشکلات زناشويي هر قدر هم که وخيم باشد، در بيشتر اوقات با وجود يک رابطه جنسي مناسب، قابل حل خواهد بود. يکي از اصلي‌ترين موانعي که در ايران و جهان در راه يک رابطه جنسي مناسب بين زن و مرد وجود دارد، زود‌انزالي در آقايان است.


تاخير بالاي ?? دقيقه با قرص تأخيري هارد آن
همانطور که گفته شد مدت زمان رسيدن به اوج لذت در مردان و ريختن مايع مني بين ? تا ?? دقيقه است که اين عدد براي مردان جوان به طور ميانيگين ? دقيقه است. قرص تأخيري هارد آن مي‌تواند اين زمان را تا بالاي ?? دقيقه هم افزايش دهد و بدين ترتيب رضايت جنسي را براي شما و شريک جنسي‌تان به ارمغان آورد.
البته کارکرد قرص براي افراد متفاوت ، ممکن است متغير باشد ولي اگر ثلث اين زمان هم براي شما اتفاق بيفتد، مشکل شما برطرف خواهد شد . يادآوري مي‌شود که بهتر است که دوز مناسب خود را با مشورت پزشک انتخاب نماييد. البته تجويز اين دارو نيازي به نسخه ندارد و شما با خيال راحت مي‌توانيد از آن استفاده کنيد.
نعوظ بالا وحجم دهندگي فوق العاده قرص تاخيري هارد آن براي اقايان


نعوظ به حالتي گفته مي‌شود که بافت‌هاي نعوظي در آلت مرد پر از خون مي‌گردد و اين اندام حالت صاف پيدا مي کند تا دخول آن به بدن زن ممکن شود. نعوظ مردان توسط سيستم عصبي بدن به صورت خودکار کنترل مي‌شود ولي در بسياري از اوقات هم ممکن است با اراده خود مرد و از طريق تلقين صورت بگيرد.
نبود نعوظ در مردان به طور کلي رابطه جنسي را ناممکن مي‌کند و از اين جهت، رفع اين مشکل بسيار مهمتر از زودانزالي است. درست است که اثر اصلي قرص تأخيري هارد آن براي رفع زوانزالي است ولي اين قرص به درمان کمبود نعوظ در مردان هم کمک شاياني مي‌کند.

مشخصات:

تاخيري و افزايش نعوظ hard-on
تاخيري و افزايش نعوظ hard-on
تاخير بالاي 30 دقيقه به فرد مي دهد
عوظ بالا.حجم دهندگي فوق العاده عالي براي اقايان
ساخت امريکا

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش قرص تاخيري هارد ان(hard-on) ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش قرص تاخيري هارد ان(hard-on)

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (3.238.174.191) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403