بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
ژل تنگ کننده واژينال با برند جگوار
قیمت
3,800,000 ریال
فروشنده
درمان طب
گروه
محصولات متاهلین

ژل تنگ کننده واژينال با برند جگوار
 
ژل تنگ کننده واژينال با برند جگوار
 
 
ژل تنگ کننده واژينال با برند جگوار

ژل تنگ کننده واژينال با برند جگوار 4210

قيمت: 3,800,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

عضله واژن را سفت تر کرده و موجب تنگ شدن واژن مي گردد: موثر بودن ژل تنگ کننده واژن جگوار در تمامي آزمايشات به اثبات رسيده و داراي تاييديه از سازمان بهداشت انگليس ، فرانسه ، آلمان و تمامي کشورهاي عرضه شده اين ژل بي نظير است. همچنين در نظرسنجي هايي که صورت گرفته هزاران استفاده کننده اين ژل ، از آن راضي بوده و آن را به دوستان و آشنايان خود پيشنهاد داده اند. اين خاصيت شايد براي محصولات ديگر که رقيب اين محصول هستند تنها ويژگي باشد اما ژل جگوار در کنار دارا بودن خاصيت تنگ کنندگي واژن داراي ويژگي ها و خاصيت هاي مفيد بسياري است که در ادامه به آنها مي پردازيم.

جلوگيري و رفع آلودگي ناشي از باکتري ها: آلودگي هاي ناشي از باکتري در ناحيه واژن يکي از اصلي ترين عوامل ايجاد کننده عفونت ها و بيماري هاي اين ناحيه است که استفاده ژل جگوار مي تواند در از بين بردن اين باکتري ها نقش بسزايي داشته باشد.
رفع خارش و جلوگيري از ساير عفونت هاي ناحيه واژن: اين محصول مي تواند با رفع عوامل بيماري زا نقش مثبتي در پاکسازي و ضد عفوني نموده ناحيه تناسلي داشته باشد و با از بين رفتن عوامل بيماري زا خارش ناحيه تناسلي را کاهش داده و به مرور از بين ببرد.
بهبود خونرساني و جريان خون در رگ هاي ناحيه واژن: اين محصول با ترکيبات ويژه خود مي تواند جريان خونرساني به بافت هاي واژن را بهبود ببخشد و اين خاصيت مي تواند موجب افزايش تحريک عصب هاي اين ناحيه شده و لذت رابطه را تا چندين برابر افزايش دهد و استفاده کنندگان ابراز کرده اند که پي از استفاده از اين ژل حس جواني خود را بازيابند.


بوي نامطبوع ناحيه تناسلي را کاهش مي دهد: همانطور که اشاره شد اين ژل تمامي آلودگي هاي ناحيه واژن را از برده و ضد عفوني مي نمايد و به اين ترتيب باکتري هايي که موجب ايجاد بوي بد در اين ناحيه مي شوند از بين رفته و استفاده از اين ژل موجب طراوت و شادابي ناحيه خصوصي و همچنين از بين رفتن بوي بد ناحيه واژن مي گردد.
نحوه استفاده از ژل تنگ کننده واژن جگوار
براي استفاده ابتدا لازم است دستان و همچنين ناحيه تناسلي خود را با آب و صابون شسته و کاملا خشک کنيد. سپس مقداري از ژل تنگ کننده جگوار را بوسيله انگشتان خود به ديواره داخلي و لبه هاي واژن آغشته کرده و براي جذب بهتر به مدت 10 ثانيه آن را روي ديواره واژن و لبه هاي واژن خود ماساژ دهيد. پس از گذشت 10 الي 30 دقيقه مي توانيد رابطه خود را شروع نماييد. استفاده مرتب از اين ژل باعث تاثير بيشتر و همچنين ماندگاري تاثير و زيبايي ناحيه تناسلي مي گردد.

مشخصات:

عضله واژن را سفت تر کرده و موجب تنگ شدن واژن مي گردد
عضله واژن را سفت تر کرده و موجب تنگ شدن واژن مي گردد
رفع خارش و جلوگيري از ساير عفونت هاي ناحيه واژن
بهبود خونرساني و جريان خون در رگ هاي ناحيه واژن
طراوت و شادابي در دوره قاعدگي
احساس سوزش را کاهش مي دهد
بوي نامطبوع ناحيه تناسلي را کاهش مي دهد
حفظ تعادل ترشحات واژينال

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش ژل تنگ کننده واژينال با برند جگوار ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش ژل تنگ کننده واژينال با برند جگوار

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (3.230.173.188) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403