بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
خريد آدامس جگوار (ادامس محرک فوري)
قیمت
3,800,000 ریال
فروشنده
هانی شاپ
گروه
نرم افزار و بازی

خريد آدامس جگوار (ادامس محرک فوري)
 
خريد آدامس جگوار (ادامس محرک فوري)
 
 
خريد آدامس جگوار (ادامس محرک فوري)

خريد آدامس جگوار (ادامس محرک فوري) 4220

قيمت: 3,800,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

آدامس جگوار (آدامس محرک فوري بانوان)، مي تواند اوضاع رواني زوجه (و يا زوج) را بهبود بخشيده و آنها را براي برقراري رابطه آماده نمايد. بانواني که به دليل اختلال و ضعف قواي جنسي و شهواني ، نقصان و يا كاهش تحريك پذيري و نيز بي ميلي جنسي مي باشند ، جهت لذت بردن از بر قراري ارتباط جنسي مي توانند از اين مکمل استفاده نمايند. مشکلاتي از اين قبيل عموما دلايلي مانند كهولت، بي خوابي، ضعف توانايي تمركز ، كمبود انرژي و همچنين كمبود هورمون دارند. دقت نماييد استفاده از آدامس جگوار براي از بين بردن سرد مزاجي موثر اما موقتي است و به عنوان راهکار درماني تعريف نمي شود.

بسياري از مردان و زنان از اين که همسرشان نسبت به نزديکي سرد هست و هميشه بايد براي نزديکي از همسر خود درخواست کنند بسيار ناراحت و سرخورده هستند. اين آدامس مي تواند در خانمها و آقاياني که رغبتي به نزديکي ندارد و سرد هستند احساس جنسي ملايمي ايجاد کند و اوقات خوشي را براي زوجين فراهم آورد. آدامس جگوار که در 2 نوع مي باشد (مخصوص خانمها و مخصوص آقايان) محصولي فوق العاده است که اثر شگفت انگيزي بر روي آقايان و خانم ها دارد. اين آدامس از ترکيبات استفاده شده در آدامسهاي معمولي + مواد تحريک کننده و تقويت کننده جنسي تهيه شده که با جويدن آدامس اين مواد خوراکي جذب شده و حالت ريلکس و تحريک پذيري بوجود مي آورد. شکل ظاهري و طعم اين آدامس دقيقا مثل آدامسهاي ديگر مي باشد و مزه شيريني دارد .

مشخصات:

تحريک جنسي بيشتر همسر
تحريک جنسي بيشتر همسر
درمان کننده سرد مزاجي و محرک جنسي
آماده سازي طرفين براي رابطه زناشويي
100 درصد بدون عوارض
شروع تاثير تنها 10 دقيقه پس از جويدن

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش خريد آدامس جگوار (ادامس محرک فوري) ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش خريد آدامس جگوار (ادامس محرک فوري)

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (44.200.194.255) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403