بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
قرص تاخيري داپوکستين
قیمت
2,000,000 ریال
فروشنده
اوجینال دارو
گروه
نرم افزار و بازی

قرص تاخيري داپوکستين
 
قرص تاخيري داپوکستين
 
 
قرص تاخيري داپوکستين

قرص تاخيري داپوکستين 4244

قيمت: 2,000,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

درباره قرص داپوکستين ( priligy)
priligy دارويي است که براي درمان زود انزالي استفاده مي شود. مشکلات جنسي در مردان شامل بي ميلي جنسي، اختلال نعوظ و انزال زودرس است. انزال زودرس عبارت است از انزال غير ارادي آلت تناسلي در لحظه يا بلافاصله پس از ورود آن به واژن. در درمان زود انزالي از داروهاي مختلفي استفاده مي شود. پريليگي دارويي است که براي رفع اين مشکل در مرداني که زود انزالي دارند استفاده مي شود. اين دارو که ماده موثره آن داپوکستين است بايد زير نظر پزشک مصرف شود و در داروخانه هاي آنلاين هم به فروش مي رسد. انزال زود رس براي برخي از مردان ممکن است موقتي باشد و به خودي خود بهتر شود. اما براي برخي از افراد، درمان هاي تجويز شده مانند قرص داپوکستين مي تواند مفيد باشد.


داپوکستين يک داروي انتخابي بازدارنده بازجذب سروتونين است که به طور ويژه زمان انزال را افزايش مي دهد و مي تواند کنترل انزال را بهبود بخشد. اثر اين قرص خيلي سريع شروع به کار مي‌کند، بنابراين زماني که قصد داريد رابطه جنسي داشته باشيد مصرف کنيد. نه هر روز. شما بايد آن را 1-3 ساعت قبل از رابطه جنسي استفاده کنيد.

نحوه مصرف صحيح قرص داپوکستين
براي اينکه دارو اثر کامل خود را نشان دهد بايد طبق توصيه مصرف شود. در غير اين صورت، اثر مورد انتظار قابل مشاهده نيست. دارو بايد با معده خالي مصرف شود. بايد حدود 45 دقيقه قبل از نزديکي و با 2 ليوان آب مصرف شود. علت مصرف حدود 45 دقيقه قبل از رابطه جنسي اين است که اين زمان بايد بگذرد تا دارو در خون مخلوط شود.
مردان بالغ (18 تا 64 سال)
دوز شروع توصيه شده براي همه بيماران 30 ميلي گرم است که در صورت نياز تقريباً 1 تا 3 ساعت قبل از فعاليت جنسي مصرف مي شود. درمان زودانزالي با Priligy نبايد با دوز 60 ميلي گرم شروع شود.
اين قرص براي استفاده مداوم روزانه در نظر گرفته نشده است و فقط زماني بايد مصرف شود که قصد رابطه جنسي داريد و نبايد بيشتر از يک بار در هر 24 ساعت مصرف شود.
ارزيابي دقيق داپوکستين بايد توسط پزشک پس از چهار هفته اول درمان انجام شود تا مشخص شود که آيا ادامه درمان با قرص داپوکستين مناسب است يا خير.
سالمندان (65 سال به بالا)

مشخصات:

از دسته ي داروي ضد افسردگي
از دسته ي داروي ضد افسردگي
اولين داروي درمان زودانزالي با نام تجاري Priligy
براي افزايش مدت زمان رابطه
داراي تاييديه غذا و دارو آمريکا

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش قرص تاخيري داپوکستين ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش قرص تاخيري داپوکستين

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (44.200.194.255) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403