بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
کپسول تاخیری دیلی کیم کیمیاگر
قیمت
1,500,000 ریال
فروشنده
اوجینال دارو
گروه
محصولات متاهلین

کپسول تاخیری دیلی کیم کیمیاگر
 
کپسول تاخیری دیلی کیم کیمیاگر
 
 
کپسول تاخیری دیلی کیم کیمیاگر

کپسول تاخیری دیلی کیم کیمیاگر 4264

قيمت: 1,500,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

یکی از مشکلات شایعی که باعث کاهش لذت جنسی در روابط بین زوجین می شود، زود انزالی آقایان (Premature Ejaculation) است. این مشکل که به عنوان شایع ترین اختلال جنسی در مردان کمتر از 40 سال شناخته می شود، به حالتی گفته می شود که انزال زودتر از زمان دلخواه زوجین اتفاق افتاده و باعث نارضایتی هر یک از طرفین رابطه شود.
درمان مشکل زود انزالی اهمیت بسیاری داشته و باعث استحکام روابط روحی و عاطفی زوج ها می گردد. استفاده از انواع اسپری، ژل و کاندوم تاخیری روش های رایج برای رفع تأخیر در انزال و افزایش مدت رابطه جنسی می باشند. قرص های تاخیری یکی دیگر از مواردی هستند که باعث رفع این مشکل و افزایش رضایت جنسی طرفین می شوند.


کپسول تاخیری گیاهی کیمیاگر که با نام کپسول دیلی کیم نیز شناحته می شود، یکی از بهترین قرص های تاخیری گیاهی ایرانی است که توسط شرکت داروسازی کیمیاگر توس به بازار عرضه شده است. این کپسول زود انزالی در آقایان را درمان کرده و زمان رسیدن به انزال را طولانی تر می کند. قرص دیلی کیم با توجه به مراجع و منابع معتبر طب سنتی و همچنین تحقیقات و مطالعات امروزی تهیه شده است.

نحوه مصرف قرص تاخیری کیمیاگر
برای مصرف این فرآورده دارویی می بایست 2 الی 2/5 ساعت پیش از مقاربت 1 تا 2 عدد از آن را میل نمایید. هر بسته کپسول تاخیری کیمیاگر حاوی 10 عدد کپسول می باشد.

مشخصات:

کاملا گیاهی و طبیعی
کاملا گیاهی و طبیعی
تاخیر در انزال
تقویت نعوظ
افزایش لذت رابطه جنسی

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش کپسول تاخیری دیلی کیم کیمیاگر ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش کپسول تاخیری دیلی کیم کیمیاگر

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (34.239.158.223) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403