بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
اسپری تاخیری پاورمن دلتا
قیمت
750,000 ریال
فروشنده
اوجینال دارو
گروه
محصولات متاهلین

اسپری تاخیری پاورمن دلتا
 
اسپری تاخیری پاورمن دلتا
 
 
اسپری تاخیری پاورمن دلتا

اسپری تاخیری پاورمن دلتا 4266

قيمت: 750,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

اسپری تاخیری پاورمن دلتا مکملی منحصر به فرد برای رفع مشکل زود انزالی در آقایان است. عارضه‌ی زودانزالی، یکی از مشکلات رایج در میان آقایان است و در آغاز دوران زناشویی شیوع بیشتری دارد. روش‌های درمانی متعددی برای کاهش و درمان عوارض زود انزالی وجود دارد که در میان آنها استفاده از اسپری‌های تاخیری، با اقبال بیشتری روبرو است. درمان سریع، آسان و راحت از مزایای استفاده از اسپری‌های تاخیری است.

ترکیبات بکار رفته در اسپری‌های تاخیری بدون عوارض جانبی هستند و موجب تقویت قوای جنسی و بهبود کیفیت آن می‌شوند. لیدکائین (بی حس کننده)، اتانول، آب، بنزیل الکل، بنزوکائین، پروپیلن گلایکول، موادی هستند که در اسپری‌های تاخیری بکار می‌روند و هرکدام از این مواد تاثیرات جداگانه‌ای دارند. اسپری تاخیری پاورمن دلتا، دارای فرمولاسیون ویژه ایست که موجب تقویت عملکرد جنسی در آقایان و بهبود فرآیند انزال در آقایان می‌شود

نحوه مصرف:
_ 5 تا 20 دقیقه قبل از نزدیکی به قسمت کلاهک و زیر آلت تناسلی عمل اسپری انجام شود. (مقدار مناسب مصرف متناسب با وضعیت بدنی شما بعد از چند بار استفاده مشخص می شود.)
_ پس از عمل اسپری آلت تناسلی خود را با آب سرد و صابون شستشو دهید. (در صورت استفاده از کاندوم نیاز به شستشو آلت قبل از رابطه نمی باشد.)

مشخصات:

اسپری تاخیری
اسپری تاخیری
رابطه مستحکم و طبيعي
زمان طولانیه رابطه
مشکل زود انزالی را برطرف میکند

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش اسپری تاخیری پاورمن دلتا ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش اسپری تاخیری پاورمن دلتا

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (3.238.174.191) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403