بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
مکس من ويويد
قیمت
7,500,000 ریال
فروشنده
ایساتیس
گروه
نرم افزار و بازی

مکس من ويويد
 
مکس من ويويد
 
 
مکس من ويويد

مکس من ويويد 3154

قيمت: 7,500,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

قرص گياهي افزايش سايز مكس من MaxManVIVID: يك مكمل گياهي كاملاً طبيعي ميباشد كه جهت افزايش خون پذيري كلي آ.ل.ت تناسلي مردانه در كنار افزايش ضريب سلامتي ج.ن.س-ي ، قدرت و سختي نعوض، افزايش زمان نزديكي و جلوگيري از انز-ال زود هنگام و ... مورد استفاده قرار ميگيرد. در اين مكمل از گياهان متنوعي از فرهنگ ها و تمدن هاي شهير سراسر جهان براي افزودن به حجم بافت هاي تهييج پذير ، اسفنجي و خون پذير آ.ل.ت تناسلي (Erectile Tissues) به نام كورپورا كاورنوسا (Corpora Cavernosa) بهره گرفته شده

است. افزودن به درازا ، ضخامت و سختي آ.ل.ت تنا.سلي در حالت نعوض به صورت دائمي و مادم العمر ، افزودن به حالت شق پذيري هر چه بيشتر آ.ل.ت تناسلي در هنگام تحريك ج.ن.س-ي (Bigger Harder Eriction) كه از آن به عنوان سختي سخره ياد ميشود. مكس من ويويد با افزايش گردش خون در بافت اسفنجي به راحتي مشكل نعوض را حل كرده و باعث پر شدن حوضچه هاي اسفنجي آ.ل.ت ميشود. مكس من ويويد محصولي است 100% گياهي كه هيچگونه عارضه و اثرات جانبي منفي ندارد.

نحوه مصرف كپسول گياهي مكس من 2 : روش مصرف نسبت به فيزيولوژي بدن فرد ، انتظارات او از خودش و تمايلات شخصي وي تغيير مي يابد. در حالت كلي مصرف دو عدد كپسول در روز ترجبحاً همراه با غذا (يك يا دو كپسول هنگام صبحانه و يك يا دو عدد ديگر هنگام شام) شرايط معمول استفاده از اين مكمل است. شايان ذكر است كه مصرف بيش از چهار كپسول در روز به غير از موارد خاص و به دستور پزشك متخصص توصيه نميگردد. لطفا در حين مصرف كپسول را بدون جويدن و شكستن فرو ببريد. (كپسول را با يك ليوان آب ميل كنيد و آن را بصورت سالم ببلعيد.) نحوه نگهداري : لطفا اين قرص را دور از دسترس كودكان ، به دور از نور خورشيد و رطوبت نگهداري نماييد.

مشخصات:

افزودن به درازا ، ضخامت و سختي آ.ل.ت تنا.سلي
افزودن به درازا ، ضخامت و سختي آ.ل.ت تنا.سلي
افزودن به حالت شق پذيري هر چه بيشتر آ.ل.ت تناسلي
تحريك ج.ن.س-ي (Bigger Harder Eriction)
افزايش گردش خون در بافت اسفنجي به راحتي مشكل نعوض را حل كرده
100% گياهي كه هيچگونه عارضه و اثرات جانبي منفي ندارد.

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش مکس من ويويد ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش مکس من ويويد

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (35.174.62.162) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1403